Pretvarala se da je medicinska sestra pa otela bebu u bolnici u Italiji. Policija uhitila otmičare

Novorođenče staro tek jedan dan oteto je u klinici u talijanskoj Cosenzi, izvijestili su talijanski mediji. Žena koja je maskom prekrivala dio lica ušla je u kliniku Sacro Cuore, u samom centru grada, pretvarajući se da je medicinska sestra.

Prišla je majci i rekla da bebu mora odvesti pedijatru, a potom je otišla iz klinike. Prema apelu na društvenim mrežama, preko nadzornih kamera otkrili su da je otmičarku ispred klinike čekao muškarac tamne puti s dječjom sjedalicom u autu. Djevojčicu su ubacili u automobil i otišli. 

Majka se zabrinula kada joj djevojčicu nisu vratili. Alarmirale su policiju koja je zaustavila automobil u kojem su bili otmičari i uhitili muškarca i ženu. Djevojčica Sofija je u dobrom stanju.



Source link